Siedziba firmy

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Jak nas złapać?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Zadzwoń lub napisz, skontaktujemy się z Tobą.

Adres: Marcinkowo 156
11-700 Mrągowo

Telefon: 89 741 32 92
Telefon kom: 603 185 999, 726 185 999

Jerzy Tanajewski

Właściciel Firmy i Prezes Spółki

Elżbieta Tanajewska

Dyrektor Ekonomiczny i Prokurent

Jerzy Tanajewski „BUDEXTAN” Przedsiębiorstwo Budowlane

Adres: Marcinkowo 156, 11-700 Mrągowo
Telefon: (89) 741 32 92
NIP: 845-100-01-99
Regon: 790156658

„BUDEXTAN” Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Adres: Marcinkowo 156, 11-700 Mrągowo
Telefon: / fax (89) 741 71 99

NIP: 742-210-78-53
Regon: 280079906
KRS: 0000247574

Księgowość firmy:

Aleksandra Muszyńska
e-mail: kadry@budextan.pl
Telefon: (89) 741 32 92 wew. 25

Księgowość spółki:

Halina Pielach
e-mail: halinka@budextan.pl
Telefon: (89) 741 32 92 wew. 25

Dział sprzedaży mieszkań i doradztwa finansowego

Agnieszka Sala

Specjalista d/s obsługi nieruchomości

e-mail: mieszkania@budextan.pl
e-mail: biuro@budextan.pl
Telefon kom: 603 185 999

Iwona Wierciszewska

e-mail: iwona@budextan.pl
Telefon kom: 726 185 999

Dział finansowy

Elżbieta Tanajewska

Dyrektor ds. ekonomicznych

e-mail: ela@budextan.pl
Telefon kom: 607 662 990

Marta Zielaskiewicz

Zastępca dyrektora ds. ekonomicznych

e-mail: marta@budextan.pl
Telefon kom: 605 097 316

Inwestycje i przygotowanie produkcji

inż. Agata Paśnikowska

Dyrektor działu
e-mail: agata@budextan.pl
Telefon kom: 691 128 333

Agata Jarmolińska

e-mail: sprzedaz@budextan.pl
Telefon kom: 726 185 999

Dział zaopatrzenia

Tomasz Bochan

Dyrektor działu

e-mail: tomasz@budextan.pl
Telefon kom: 607 394 191

Logistyka i sprzęt ciężki

Piotr Przyborowski

Kierownik

e-mail: piotr_przyborowski@wp.pl
Telefon kom: 695 980 993

Dział techniczny

mgr inż. Andrzej Dmowski

Dyrektor działu

e-mail: andrzej@budextan.pl
Telefon kom: 691 490 555

Romuald Mieczkowski

Kierownik budowy

Telefon kom: 695 980 994

mgr inż. Rafał Korszlak

Kierownik budowy

e-mail: rafal@budextan.pl
Telefon kom: 603 069 318

mgr inż. Rafał Boroński

Kierownik budowy

e-mail: rafal.boronski@budextan.pl
Telefon kom: 695 980 992

inż. Cezary Różakowski

Inżynier robót

e-mail: cezary@budextan.pl
Telefon kom: 601 257 333

Piotr Pisarek

Kierownik robót

e-mail: piotr.pisarek@budextan.pl
Telefon kom. 695 980 989

mgr inż. Michał Głowacki

Kierownik budowy

e-mail: m.glowacki@budextan.pl
Telefon kom. 603 980 930