Skontaktuj się z nami

Sprzedaż mieszkań:

Agnieszka Sala
Twój doradca d/s nieruchomości

mieszkania@budextan.pl
603 185 999
Dagmara Piersa
Twój doradca d/s nieruchomości

biuro@budextan.pl
726 185 999

Sprzedaż mieszkań:

Agnieszka Sala
Dyrektor d/s nieruchomości
mieszkania@budextan.pl
603 185 999

Dagmara Piersa
Doradca Klienta
biuro@budextan.pl
726 185 999

Biuro:

Marcinkowo 156, 11-700 Mrągowo
89 741 32 92 
biuro@budextan.pl



Zarząd:

Jerzy Tanajewski

Właściciel firmy / Prezes spółki

Elżbieta Tanajewska

Dyrektor ds. ekonomicznych / Prokurent

Zarząd:

Jerzy Tanajewski

Właściciel firmy / Prezes spółki

 

Elżbieta Tanajewska

Dyrektor ds. ekonomicznych / Prokurent

Dział
finansowy:

Marta Zielaskiewicz
Z-ca dyrektora d/s ekonomicznych
marta@budextan.pl
605 097 316
Iwona Wierciszewska
Doradca finansowy
iwona@budextan.pl
725 650 444

Dział
księgowości:

Aleksandra Muszyńska
Księgowość firmy
kadry@budextan.pl
89 741 32 92, wew. 3
Halina Pielach
Księgowość spółki
halinka@budextan.pl
89 741 32 92, wew. 3

Inwestycje i przygotowanie produkcji:

inż. Agata Paśnikowska
Dyrektor działu
agata@budextan.pl
691 128 333
Agata Jarmolińska
Specjalista d/s administracyjnych
sprzedaz@budextan.pl
782 570 333

Dział
zaopatrzenia:

Tomasz Bochan
Dyrektor działu
tomasz@budextan.pl
607 394 191

Logistyka
i sprzęt ciężki:

Piotr Przyborowski
Kierownik d/s logistyki
p.przyborowski@budextan.pl
695 980 993
Mirosław Burzyński
Kierownik d/s robót ziemnych
m.burzynski@budextan.pl
603 980 930

Dział finansowy:

Marta Zielaskiewicz Zs dyrektora d/s ekonomicznych marta@budextan.pl 605 097 316
Iwona Wierciszewska Doradca finansowy iwona@budextan.pl 725 650 444

Dział
księgowości:

Aleksandra Muszyńska
Księgowość firmy
kadry@budextan.pl
89 741 32 92, wew. 3

Halina Pielach
Księgowość spółki
halinka@budextan.pl
89 741 32 92, wew. 3

Inwestycje i przygotowanie produkcji:

inż. Agata Paśnikowska Dyrektor działu agata@budextan.pl 691 128 333
Agata Jarmolińska sprzedaz@budextan.pl 89 741 32 92 wew. 202

Dział
zaopatrzenia:

Tomasz Bochan Dyrektor działu tomasz@budextan.pl 607 394 191

Logistyka
i sprzęt ciężki:

Piotr Przyborowski Kierownik d/s logistyki p.przyborowski@budextan.pl 695 980 993 Mirosław Burzyński Kierownik d/s robót ziemnych m.burzynski@budextan.pl 603 980 930

Dział techniczny:

mgr inż. Andrzej Dmowski
Dyrektor działu
andrzej@budextan.pl
691 490 555

Romuald Mieczkowski Kierownik budowy 695 980 994

mgr inż. Rafał Korszlak
Kierownik budowy
rafal@budextan.pl
603 069 318

Piotr Pisarek Kierownik robót piotr.pisarek@budextan.pl 695 980 989
mgr inż. Radosław Białek Kierownik budowy r.bialek@budextan.pl 724 280 444
Siwicki Kamil Kierownik robót k.siwicki@budextan.pl 601 257 333
mgr inż. Rafał Boroński Kierownik budowy rafal.boronski@budextan.pl 695 980 992
Mariusz Tanajewski mariusz@budextan.pl 669 540 111
Sylwia Jończyk Kierownik robót/inżynier s.jonczyk@budextan.pl 722 127 300

Dział reklamacji

Siwicki Kamil Kierownik d/s reklamacji reklamacje@budextan.pl 601 257 333

Dział techniczny:

mgr inż. Andrzej Dmowski Dyrektor działu andrzej@budextan.pl 691 490 555
Romuald Mieczkowski Kierownik budowy 695 980 994

mgr inż. Rafał Korszlak
Kierownik budowy
rafal@budextan.pl
603 069 318

Piotr Pisarek Kierownik robót piotr.pisarek@budextan.pl 695 980 989
mgr inż. Radosław Białek Kierownik budowy r.bialek@budextan.pl 724 280 444

Siwicki Kamil
Kierownik robót
k.siwicki@budextan.pl
601 257 333

mgr inż. Rafał Boroński Kierownik budowy rafal.boronski@budextan.pl 695 980 992
Mariusz Tanajewski mariusz@budextan.pl 669 540 111
Sylwia Jończyk Kierownik robót/inżynier s.jonczyk@budextan.pl 722 127 300